Kolekcja Modermo

mebel reprezentacyjny lad recepcyjnych z kolekcji modermo

Czasy wizualnego przepychu, przesadnych zdobień i ornamentów minęły. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z architekturą, wystrojem wnętrz czy sztuką, trendy wyznacza prostota. Kolekcja Modermo to masywne bloki, które w połączeniu ze sobą tworzą inteligentny i schludny system lad. Podobnie jak cały styl nowoczesny – na pierwszy rzut oka skromna kolekcja Modermo, wewnątrz kryje w sobie prawdziwą bombę funkcjonalności. Takie właśnie połączenie robi wrażenie, dobre i najważniejsze – pierwsze wrażenie.

Funkcjonalności

Lady recepcyjne z kolekcji Modermo są stworzone według jednej zasady. To, co na zewnątrz – czyli wszystkie walory wizualne – mają służyć klientowi. Natomiast to, co jest wewnątrz, ma służyć personelowi i stanowić jego prawdziwe królestwo. Dlatego po pierwsze proponujemy dużą powierzchnię blatów. Nadstawki ustawione na głównych elementach lad nie odbiorą przestrzeni roboczej. W zależności od upodobań, na wysokości wzroku możemy umieścić tablice korkowe lub pozostawić pustą ściankę. Pod nogami natomiast panuje prawdziwa dowolność – w kolekcji Modermo dopasowujemy kontenery pod konkretne upodobania, zarówno jeśli chodzi o ich mobilność jak i ułożenie szuflad i szafek.

  • Duża powierzchnia robocza
  • Możliwość zamontowania tablic korkowych
  • Szeroki wybór kontenerów

Ważne informacje

Wśród elementów kolekcji Modermo nie ma kontenerów. Możesz natomiast wybrać dowolne kontenery z kolekcji Antik oraz Klassa, które będą użyte w Twoim systemie lad recepcyjnych.