Kolekcja ANTIK

mebel reprezentacyjny z kolekcja antik meble biurowe

Absolutna podstawa, fundament, rdzeń – nazywaj to jak chcesz. Kolekcja Antik podobnie jak sztuka antyczna jest punktem wyjścia dla kolejnych nurtów. Meble w tej kolekcji oparte są na cokołach, a nogi biurek zrobione są z płyty wiórowej. Aha, i jeszcze jedno – są do bólu proste. Ale czy proste rozwiązania nie oznaczają często tych najlepszych?

Funkcjonalności

funkcjonalności biurek i stołów

Biurka mają swoją określoną wysokość, ale przecież niska sekretarka - Pani Kasia, nie powinna pracować przy takim samym biurku, co rosły miłośnik koszykówki - Pan Grzegorz. Niedaleko stąd do problemów z kręgosłupem. Na życzenie dostosujemy wysokość biurka do wzrostu. Ponadto szafki przymocowane do biurek są zamykane na zamki. W przypadku szuflad jest to zamek centralny, natomiast w szafkach z drzwiczkami jest to zamek patentowy.

 • Wysokość biurek dostosowana do wzrostu
 • Zamek centralny w szufladach

Ważne informacje

ważne informacje o biurkach i stołach

Jeśli interesuje Cię inna konfiguracja szafek przy biurkach niż zaproponowana w kolekcji, bez trudu wykonamy ją dla Ciebie na zamówienie.

Funkcjonalności

funkcjonalności kontenerów w kolekcji antik

Ich podstawową zaletą jest mobilność. Kontenery w tej kolekcji stoją na kółkach, możesz więc bez problemu zmieniać ich ustawienie między innymi meblami biurowymi. Jeden z nich posiada szufladę piórnikową, dzięki której długopisy, ołówki i wszystkie artykuły biurowe będą uporządkowane. Kontenery posiadają również zamki centralne (dla szuflad) oraz patentowe (dla szafek z drzwiczkami).

 • Kontenery mobilne na kółkach
 • Zamki centralne i patentowe
 • Szuflada piórnikowa

Ważne informacje

ważne informacje o konterenach w kolekcji antik

Cichy domyk nie jest w standardzie kontenerów kolekcji Antik. Możesz jednak zamówić te kontenery z opcją cichego domyku na zamówienie.

Funkcjonalności

funkcjonalności szaf i regałów wysokich z kolekcji antik

Czego jest dużo w biurze? Na to pytanie rodem z Familiady możemy odpowiedzieć na tysiąc sposobów. Ale na pewno – dużo jest segregatorów. Wysokość półek w naszych szafach i regałach jest zaplanowana tak, by te teczki ze stosem dokumentów mogły się bez problemu zmieścić. Oprócz tego, w szafach ubraniowych mamy tu wysuwany wieszak, a wszystkie zamknięte lub częściowo zamknięte regały mają zamek patentowy.

 • Wysokość półek dostosowana do segregatorów
 • Wysuwane wieszaki
 • Zamki patentowe

Ważne informacje

ważne informacje o szafach i regałach wysokich z kolekcji antik

Pamiętaj, że trzy szafy, które wyglądają tak samo: aktowa, ubraniowa i aktowo – ubraniowa różnią się od siebie w rzeczywistości. Szafa aktowa posiada jedynie przestrzenie segregatorowe, ubraniowa wieszak na ubrania, a aktowo – ubraniowa - jak sama nazwa wskazuje.

Funkcjonalności

funkcjonalności regałów niskich i średnich z kolekcji antik

Skoro półki w regałach o różnej wysokości się „licują”, to przestrzenie segregatorowe też muszą być zachowane. Dokładnie tak jest, regały niskie i średnie również bez trudu przechowają segregatory. I podobnie jak wcześniej, są zamykane na zamki patentowe. Taki mamy patent na meble biurowe.

 • Wysokość półek dostosowana do segregatorów
 • Zamki patentowe

Funkcjonalności

funkcjonalności pozostałych elementów z kolekcji antik

Łatwiej jest pracować, gdy mamy przestrzeń na biurku. A tę przestrzeń często zabiera klawiatura, więc najlepiej schować ją pod blat. Przykład numer dwa – chcemy połączyć dwa biurka pod kątem 90 stopni. Voilà, mamy do tego łącznik. I to w dwóch głębokościach – dla biurek i stołu konferencyjnego.

 • Elementy podnoszące jakość pracy przy komputerze
 • Elementy łącznikowe

Ważne informacje

ważne informacje o pozostałych elementach z kolekcji antik

Wieszak na ubrania fabrycznie jest wyposażony w cztery podwójne wieszaki. Jeżeli ta liczba jest dla Ciebie niewystarczająca, zrobimy szerszy wieszak na zamówienie.