Meble na zamówienie

meble na zamówienie firmy simpla meble z Lublina

Być może zauważyłeś, że na zamówienie robimy meble kuchenne oraz szafy wnękowe. Po co więc w ofercie meble na zamówienie? A no, z trzech powodów:

Chcę umeblować sypialnię, łazienkę...

…lub inny rodzaj pomieszczenia, którego nie wyszczególniliśmy w ofercie. To, że nie mamy mebli sypialnianych czy łazienkowych nie znaczy, że ich nie robimy. Zasada jest taka sama, jak przy meblach kuchennych – do tych pomieszczeń podchodzimy indywidualnie. Meble na zamówienie to jedyna opcja.

Chcę umeblować cały dom

Wtedy również meble na zamówienie są najlepszym wyborem. Często jest tak, że chcemy urządzić cały dom według jednego pomysłu. Spójnego. To wymaga większego planu, wizji, którą trzeba objąć wszystkie pomieszczenia w tym kuchnie, łazienki i tak dalej. Łatwiej osiągnąć pożądany efekt projektując wszystko razem niż oddzielnie zlecać kuchnie, salon i inne pomieszczenia.

Potrzebuję niestandardowego regału

Mieszkam na poddaszu i chcę zagospodarować ściankę, która biegnie pod kątem. Albo chcę szafę na konkretne rzeczy z konkretnymi rozmiarami półek. To tylko dwa przykłady, ale potrzeb jest tyle ile ludzi. Meble na zamówienie są po to, żeby realizować Twoje pomysły.