simpla meble sztuka funkcjonalnych wnętrz meble biurowe w lublinie

Wybierz funkcjonalność i żyj łatwiej - z Simpla meble!

Powiedz nam kim jesteś!

Chcesz umeblować swoje nowe mieszkanie? Może całą firmę? A może chcesz nawiązać współpracę biznesową? Powiedz nam kim jesteś i z czym do nas przychodzisz, a my powiemy Ci co dalej.

ikona oferta dla klientów biznesowych na meble biurowe w lublinie

Mam firmę i chcę nawiązać współpracę

Masz firmę? Zajmujesz się dystrybucją mebli? Chcesz wprowadzić NOWE do swojej oferty? Dobrze trafiłeś. My też lubimy konkrety i prostotę. Lubimy też mieć sprawdzonych kontrahentów. To skarb, prawda? Razem możemy wejść na wyższy poziom. Zobacz jak wygląda współpraca z nami.

ikona oferta dla klientów domowych na meble kuchenne w lublinie

Chcę umeblować mój dom

To jasne, że w Twoim domu wszystko ma wyglądać tak, jak Ty chcesz. A co powiesz na to, żeby jeszcze wszystko zachowywało się tak jak chcesz? Nie, nie chodzi niestety o współmałżonka, ale nasze meble ułatwią Ci życie codzienne. Połączymy to z wyglądem i dopiero wtedy – możesz nazywać się prawdziwym Władcą.

ikona oferta dla specjalistów do spraw zaopatrzenia na meble biurowe w lublinie

Chcę wyposażyć moją firmę w meble

Jesteś odpowiedzialny za zaopatrzenie Twojej firmy? Dostałeś zadanie wymienić meble w jednym z oddziałów? To dobrze. Musisz wiedzieć, że załatwimy to bezproblemowo. Bez niepotrzebnego angażowania przełożonych. Wszystko jasne i klarowne. Przekonaj się jak pracujemy, a będziesz wiedział, gdzie umeblować kolejny oddział.

ikona oferta dla usługobiorców i przedsiębiorców na usługi meblarskie w lublinie

Interesują mnie usługi meblarskie

Cięcie płyt, oklejanie PCV, wiercenie otworów i sprzęt wysokiej klasy – czyli wszystko czego potrzebujesz. Otrzymasz od nas jeszcze dwie rzeczy – terminowość i estetykę. Twój klient będzie zadowolony, a wiemy, że wcale o to nie łatwo. Zostań z nami na dłużej i przekonaj się, jak skutecznie zarabiać dzięki dobrym relacjom.

ikona oferta dla klientów biznesowych na meble biurowe w lublinie

Współpraca biznesowa – To lubimy!

wyłącznik sekcji z ofertą dla klientów biznesowych

Jeżeli zamówisz konkretne meble w konkretnym kolorze na konkretny termin to… je dostaniesz! Brzmi to banalnie, ale w wielu przypadkach tak nie jest. Jeżeli jesteś zmęczony niejasnościami, niedomówieniami i generalnie – słabą komunikacją z kontrahentami, to masz tak jak my. U nas wszystko będzie proste, jasne i klarowne. Od początku do końca. To nasza filozofia – Simpla Business. Zapoznaj się z naszymi zasadami współpracy.

simpla meble business logo małe

Oferta

Bardzo możliwe, że musisz umeblować powierzchnię biurową. Świetnie! Mamy dla Ciebie cztery różne linie mebli z jedną cechą wspólną – są inteligentnie skonstruowane. Jak to w kolekcjach, meble w nich zawarte pasują do siebie, a same kolekcje różnią się od siebie stopniem zaawansowania. To znaczy, że znajdziesz w nich zarówno meble dla pracowników biurowych, jak również gabinetowe - dla prezesów i kierowników.

Powyższe kolekcje zwykle się sprawdzają, ale co jeśli wnętrze nie jest standardowe lub, co się zdarza równie często, pomysły na meble nie są typowe? Zajrzyj do naszych sekcji meble kuchenne oraz meble na zamówienie. Czasem trzeba zagospodarować wnękę – tu z pomocą przychodzą szafy wnękowe.

Jak złożyć zamówienie?

Jeśli chodzi o składanie zamówień to istotnym elementem jest wycena. To w zasadzie punkt wyjścia, dlatego musisz dostarczyć nam specyfikacje. Wtedy my wyceniamy zamówienie jak najszybciej. Jeżeli dojdziemy do porozumienia, startujemy z produkcją. Specyfikacje, wyceny, zamówienia i cały kontakt z nami możliwy jest na kilka sposobów. Oto one:

Zadzwoń pod numer 500-056-025 i złóż zamówienie telefonicznie
Skontaktuj się z nami przy pomocy naszego formularza kontaktowego
Odwiedź nas w naszym punkcie sprzedaży przy ul. Budowlanej 42A
Powrót na górę
ikona oferta dla klientów domowych na meble kuchenne w lublinie

Zostań Władcą swojego domu!

wyłącznik sekcji z ofertą dla klientów domowych

Brzmi to zabawnie, ale wyobraź sobie, że masz akurat pełne ręce, a szafka otwiera się poprzez naciśnięcie… stopą! Albo szuflada, którą przez przypadek pchnąłeś z impetem – nie obudzi Twojego śpiącego dziecka. To małe rzeczy. Jest ich wiele, ale dzięki nim chcemy stworzyć świat, w którym panujesz nad wszystkim. To w połączeniu z Twoimi pomysłami tworzy coś, co robi wrażenie!

Oferta

Czy meble domowe mogą być standardowe? Teoretycznie tak, ale Twój Dom, to w końcu Twoje Królestwo. To miejsce, w którym wszystko ma być tak, jak Ty chcesz. Dlatego nie dedykujemy standardowych kolekcji dla Waszych wnętrz. Naszym celem jest zrealizować Twoją wizję lub pomóc ją zbudować. I zrobić wszystko tak, by pomagało Ci w życiu.

Kuchnia to miejsce, w którym w szczególności wszystko ma grać. Meble kuchenne muszą do siebie pasować i co równie ważne – współpracować ze sobą. Takie kuchnie noszą miano ergonomicznych. O ile łatwiej jest przyrządzać posiłki tam, gdzie wszystko ma swoje miejsce? Chyba najlepiej wiedzą to nasze Żony.

Wskaż proszę dom, który nie posiada wnęk. Takie raczej się nie zdarzają, a pomysłów na ich zapełnienie jest mnóstwo. Dlatego, że konfiguracja półek, szuflad i tego co jest w środku ogranicza tylko wyobraźnia. Alternatywą są szafy wolnostojące – zajmują więcej miejsca, ale funkcjonalnie… Szafa gra!

Meble na zamówienie, czyli wszystko. Chcesz urządzić sypialnie? Proszę bardzo. Nowa łazienka? Jak najbardziej. Jeżeli chcesz urządzić cały dom, uderzaj w meble na zamówienie. Wtedy zaplanujemy Twoje wnętrze jako całość. Tak, żeby wszystko do siebie pasowało.

Jak złożyć zamówienie?

Na początku umawiamy się na indywidualną konsultację, na której przedstawisz nam swoje wizje. Porozmawiamy o tym jak ma wyglądać twój Dom, możliwe, że zasugerujemy coś od siebie i dokonamy wstępnych ustaleń. Aby umówić się na taką konsultację zadzwoń pod numer 500-056-025 lub prześlij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

Drugim etapem jest pomiar. Przed rozpoczęciem produkcji musimy wszystko dokładnie wymierzyć. Nie chodzi tu tylko o wymiary mebli, ale również całą infrastrukturę wnętrza, przebieg rur i innych elementów, które mogą mieć znaczenie. Przyślemy fachowców, którzy się tym zajmą.

Następnie, kiedy pomiar jest już wykonany, ustalamy wszelkie detale dotyczące zamówienia i przystępujemy do szczegółowej wyceny. Wtedy przekazujemy również informację o tym, kiedy meble będą gotowe. Jeśli wszystko jest OK – zabieramy się do pracy, a Tobie pozostaje czekać, ale… warto!

Powrót na górę
ikona oferta dla specjalistów do spraw zaopatrzenia na meble biurowe w lublinie

Nowe meble – nowa jakość Twojej pracy!

wyłącznik sekcji z ofertą dla specjalistów do spraw zaopatrzenia

Kiedy można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Wtedy, gdy Twój szef jest zadowolony z zadania, które wykonałeś, a pozostali pracownicy łącznie z Tobą wejdą na wyższy poziom pracy. To załatwi funkcjonalność naszych mebli, ale spokojnie – otrzymasz też 2 lata gwarancji. A propos lat, chcemy zostać Twoim partnerem na dłużej. Zapoznaj się z naszymi zasadami współpracy.

simpla meble business logo małe

Oferta

Bardzo możliwe, że chcesz umeblować powierzchnię biurową. Voilà – przed Tobą cztery różne linie mebli z jedną cechą wspólną – są inteligentnie skonstruowane. Jak to w kolekcjach, meble w nich zawarte pasują do siebie. Cała firma w jednej kolekcji, a może różne kolekcje do różnych działów? Decyzja należy do Ciebie!

Statystyki mówią, że większość mebli do firm to meble standardowe. A co z pozostałymi? Jeżeli twoje wnętrze nie jest typowe lub twoje pomysły odbiegają od powyższych kolekcji sprawdź nasze zakładki meble kuchenne oraz meble na zamówienie. Jeśli potrzebujesz zagospodarować wnękę – szafy wnękowe.

Jak złożyć zamówienie?

Na samym początku musimy zadbać o specyfikację – musi być bardzo dokładna. Im szybciej ją dostaniemy tym szybciej wycenimy zamówienie. Następnie, jeśli dojdziemy do porozumienia, przystępujemy do produkcji. Dostarczenie specyfikacji i cały kontakt z nami jest możliwy na trzy sposoby. Oto one:

Zadzwoń pod numer 500-056-025 i złóż zamówienie telefonicznie
Skontaktuj się z nami przy pomocy naszego formularza kontaktowego
Odwiedź nas w naszym punkcie sprzedaży przy ul. Budowlanej 42A
Powrót na górę
ikona oferta dla usługobiorców i przedsiębiorców na usługi meblarskie w lublinie

Usługi meblarskie - czyli jakość na pierwszym miejscu

wyłącznik sekcji z ofertą dla usługobiorców na usługi meblarskie

Zabawa polega na tym, że Ty zlecasz nam formatki, my je wycinamy, a nasza piła nie strzępi. Obrzeże kleimy równo, a maszyna nie niszczy materiału. To absolutna podstawa – bez tego Twoje meble będą słabej jakości, a klienci… no właśnie. Aha, i lubimy stałych partnerów biznesowych – mamy dla nich lepsze ceny. Zapoznaj się z naszymi zasadami współpracy.

simpla meble business logo

Oferta

Tniemy sprawnie i dokładnie. Przynieś lub wyślij specyfikację z formatkami a my zajmiemy się cięciem płyty.

Po cięciu zawsze następuje oklejanie. Gdy formatki są wycięte, dobieramy kolor okleiny do koloru płyty i bierzemy się do pracy.

W przypadku wiercenia potrzebujemy dokładnej informacji. Co, gdzie, jak, jaki otwór, jaki frez. To wszystko ma znaczenie.

Jak złożyć zamówienie?

Na początku ustalamy szczegóły zamówienia – wymiary formatek, które krawędzie oklejać i gdzie wywiercić otwory – to wszystko musimy wiedzieć. Następnie wyceniamy usługę i zaczynamy pracę. Szczegóły zamówienia możesz dostarczyć nam telefonicznie, wysłać mailem lub przyjść osobiście.

Zadzwoń pod numer 500-056-025 i złóż zamówienie telefonicznie
Skontaktuj się z nami przy pomocy naszego formularza kontaktowego
Odwiedź nas w naszym punkcie sprzedaży przy ul. Budowlanej 42A
Powrót na górę

O nas

Witaj! Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany perso… bla bla bla. W tej sekcji znajdziesz zwykle bzdury, których i tak nikt nie czyta. Ja postaram się w kilku słowach powiedzieć kim jesteśmy i co ważniejsze – po co w ogóle Simpla powstała.

Zacznijmy od początku – Simpla jest nowa, ale to nie znaczy, że jesteśmy zieloni. W branży meblarskiej siedzimy od lat, wiemy z czym to się je, a z czym gryzie. I tak, pewnego wieczoru na spotkaniu towarzyskim obserwowałem zażartą walkę pewnej kobiety, która chciała przyrządzić coś do jedzenia. Walczyła – uwaga – z kuchnią. Chociaż bardziej przypominało to pobojowisko, bo nic się tam nie zgadzało. I wtedy do głowy wpadł pomysł, taka iskra. A może meble powinny nam pomagać? Kiedyś meble spełniały jedną funkcję, na przykład szafa – do przechowywania ubrań. Naszym celem jest rozszerzenie tej funkcji. Oprócz swojej podstawowej roli, meble mają Ci również służyć, pomagać w codziennych czynnościach – to właśnie nasza misja, to właśnie Simpla meble.

A teraz konkrety. Obszar naszej działalności można podzielić na dwie części. Po pierwsze meble biurowe, a w nich trzy dedykowane kolekcje. Kolekcja Antik, w której dominuje prostota, Kolekcja Klassa bardziej wyrafinowana (chociaż to kwestia gustu!) oraz Kolekcja Palace, czyli meble dla prezesów, kierowników i wyższego szczebla. Oprócz tego mamy Kolekcję Modermo, do recepcji i tym podobnych. Te kolekcje mebli biurowych na pewno będą ewoluować, a ich liczba na pewno się zwiększy. Z drugiej strony mamy meble, których nie chcemy zamykać w katalogi. Są to meble kuchenne oraz szafy wnękowe. W tym przypadku nie jesteśmy zwolennikami standardu i do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie – w końcu to Twój Dom. Meble na zamówienie zajmują się wszystkim tym, czym nie mogą pozostałe gałęzie oferty. Po prostu – realizujemy Twoje wizje. Dodatkowo świadczymy usługi stolarskie takie jak cięcie płyty, oklejanie PCV oraz wiercenie otworów. To informacja dla Was Przedsiębiorcy – jesteśmy otwarci na współpracę.

I to by było na tyle. Zatem zapraszamy Cię, byś doświadczył tego, co od niedawna nazywa się Simpla meble. Do zobaczenia!

Łatwo do nas trafić!

Więcej w zakładce
Kontakt